Usługi pozycjonowania

Dlaczego reklama w Google jest taka ważna?

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to szereg działań, dzięki którym Państwa strona może osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarkach dla konkretnych słów kluczowych. Jest to obecnie najbardziej efektywna forma promocji w internecie.

Od wielu lat z sukcesami zajmujemy się pozycjonowaniem stron, a nasze doświadczenie zdobywaliśmy podczas pracy nad wieloma projektami tego typu. Poprzez skuteczne pozycjonowanie zwiększamy ruch na stronie, co w prostej linii przełoży się na zwiększenie Państwa sprzedaży.

Wszystkie nasze działania cechuje wysoka skuteczność oraz pełen profesjonalizm, dlatego warto powierzyć nam pozycjonowanie, i umieścić swoją stronę w czołówce wyników wyszukiwania. Cena usługi dobierana jest zawsze indywidualnie, a opłaty naliczane są dopiero po uzyskaniu założonego wcześniej wyniku.

Klientom szukającym natychmiastowych efektów proponujemy usługę linków sponsorowanych, inaczej mówiąc Google Adwords.

Link sponsorowany jest to krótki i zwięzły tekst, który zawiera odnośnik do strony internetowej reklamodawcy, wraz z opisem dotyczącym oferty. Jest to bardzo dobra inwestycja, ponieważ przynosi natychmiastowe rezultaty, a promowana strona internetowa pojawia się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce, już w kilka godzin po aktywacji usługi.

Kolejną zaletą linków sponsorowanych jest to, iż mogą one stanowić część większej kampanii marketingowej wspierając pozycjonowanie, lub też występować osobno, jednakże praktyka podpowiada, że łączenie obydwu metod przynosi zazwyczaj znakomite rezultaty.

W kampaniach linków sponsorowanych płaci się za konkretne kliknięcia, a nie za to że reklama została wyświetlona. Tym sposobem klient płaci tylko za dotarcie do osób które są bezpośrednio zainteresowane jego ofertą. Jest to także bardzo elastyczny sposób reklamy, ponieważ można określić budżet jaki chcemy przeznaczyć na daną kampanię oraz czasowo zawiesić wyświetalnie reklam.

Reklama w Google to sprawdzony i skuteczny sposób na uzyskanie ruchu na swojej stronie. Dzięki pozycjonowaniu oraz kampaniom linków sponsorowanych Państwa oferta dotrze do właściwych odbiorców.

Pozycjonowanie