Strony www

Jak tworzymy strony internetowe?

Pozycjonowanie

Od kilku lat z powodzeniem projektujemy i wdrażamy strony oraz portale internetowe. Dbamy o zgodność z najnowszymi trendami, poprawne działanie we wszystkich popularnych przeglądarkach, oraz przyjrzystą i zrozumiałą dla użytkownika strukturę.

Pracę rozpoczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań klienta, po to by później móc przygotować ofertę, która obejmować będzie kompleksową strategię działań promocyjnych w sieci, zgodną z założonym planem rozwoju firmy.

Przywiązujemy uwagę do szczegółów i dbamy, aby tworzone strony były jednocześnie profesjonalną wizytówką firmy, oraz skutecznym narzędziem sprzedaży.

Dbamy o to, aby wszystkie strony internetowe były przyjazne dla wyszukiwarek internetowych, a ich kod zgodny był z najnowszymi standardami.

Każda strona wyposażona jest w system zarządzania treścią, dzięki czemu można samodzielnie edytować treść. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo TUTAJ.

Duży nacisk kładziemy na promocję tworzonych przez nas stron. Skutecznie pozycjonujemy, prowadzimy kampanie Google Adwords, oraz kampanie banerowe na portalach internetowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty reklamy w internecie prosimy kliknąć TUTAJ.

Pozycjonowanie